Dj Smile

Imię: Marek
Gatunki: Imprezy w stylu lat 70`80`90 czy muzyka z „eski” nie są mu obce.
O mnie:
Dj Smile - Już w szkole podstawowej domagał się funkcji dj klasowy i już wtedy interesował się muzyką.
Jego przygoda za konsolą zaczęła się w 2004r. wtedy jako uczeń szkoły średniej poprowadził pierwszą imprezę w jednym z Polickich lokali. Następnie w 2005 roku rezydent kawiarni Cafe Forte w Policach. Można powiedzieć, że pierwsze kroki stawiał właśnie tam. Co weekend szlifował swoje umiejętności wśród polickiej młodzieży.
Kolejna rezydentura to klub Casino było to dla niego kolejne wyzwanie, któremu jak najbardziej podołał, tam właśnie powoli wkraczał w klimaty house grając między innymi u boku Dj Maiqel czy Dj Ayk.
W tamtych czasach gościnnie można go było usłyszeć w takich klubach jak Akademia, Amigo, Hotel Dobosz lub Black Pearl - ten ostatni największy w Szczecinie.
Od roku 2009 podjął współpracę ze Szczecińskim klubem Heya, gdzie poprzeczka postawiona jest wysoko gdyż potrafi bawić się tam 2000 klubowiczów. Tam właśnie najczęściej można go usłyszeć na parkiecie głównym, gdzie obraca się w klimatach które kocha, czyli house poczynając od disco poprzez vocal, a kończywszy na tech-house. Poza tym w sezonie wakacyjnym współpracuje z nadmorskim klubem California oraz gościnnie występuje w klubie Faraon oraz Club-N.
Dlaczego Smile? To co robi jest jego wielką pasją i podczas grania uśmiech nie znika z jego twarzy.

Zaloguj się
Login
Hasło
Zarejestruj się
Przypomnij hasło
Specjalne
Ostatnie galerie
Shoutbox
Zaloguj się, aby móc dodawać wpisy
Wersja angielska
Wersja niemiecka
Informacje o cookies Regulamin strony Polityka prywatności Partnerzy Kontakt